Newsletter

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
ul. Posiłkowa 4a
47-300 Dąbrówka Górna
gmina/poczta: Krapkowice
woj. opolskie

tel. 77 44 044 98
tel. 77 44 044 96
tel.kom. 666 610 405
tel.kom. 782 176 321
fax. 77 44 044 92
e-mail: info(Zamień tę część adresu na znak @)pro-vent.pl

Vademecum wentylacji mechanicznej Pro-Vent

vademecum miniaturkaVademecum wentylacji Pro-Vent to dokument, który powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać podstawy dotyczące wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej dla budownictwa jednorodzinnego i zamieszkania zbiorowego.

Szczególnie polecamy lekturę instalatorom, ponieważ zawarto w niej szereg dobrych porad projektowo-wykonawczych oraz przykładów rozwiązań współpracy z kominkiem lub klimatyzacją.

W sposób prosty i zrozumiały wytłumaczono dlaczego wentylacja grawitacyjna nie spełnia swojej roli w dobie współczesnego budownictwa energooszczędnego, nastawionego na ograniczanie zużycia energii.

Przykład obliczeniowy pokazuje jak poprawnie i szybko zaprojektować instalację do budynku jednorodzinnego.

W dalszej części poświęcono cały rozdział gruntowym wymiennikom ciepła. Znajdują się w nim m. in. informacje dotyczące jakości pracy prawidłowo funkcjonujących GWC.

Niniejsze opracowanie powstało bazując na wieloletnim doświadczeniu firmy Pro-Vent, która od początku swojej pracy prowadzi działalność edukacyjną związaną z wentylacją w domach jednorodzinnych, obiektach przemysłowych, biurowcach i użyteczności publicznej.

Wierzymy, że lektura będzie źródłem pomocnych informacji i inspiracji dla tych, którym jakość powietrza w budynkach nie jest obojętna.

Kliknij aby przeczytać dokument:

 vademecum miniaturka2

Zobacz także

PRO-VENT