Newsletter

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
ul. Posiłkowa 4a
47-300 Dąbrówka Górna
gmina/poczta: Krapkowice
woj. opolskie

tel. 77 44 044 98
tel. 77 44 044 96
tel.kom. 666 610 405
tel.kom. 782 176 321
fax. 77 44 044 92
e-mail: info(Zamień tę część adresu na znak @)pro-vent.pl

PRO-VENT - WITAMY W FABRYCE INNOWACJI

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne to firma posiadająca w 100% polski kapitał, działająca na rynku wentylacji od ponad 15 lat. Przez ten czas nasze rozwiązania znalazły uznanie w ponad 12 000 sprawnie funkcjonujących inwestycji, głównie na terenie naszego kraju, ale także w Niemczech, Francji, Włoszech czy na Litwie.

Swoją codzienną pracę opieramy na kilku kluczowych filarach:

  • po pierwsze – innowacyjność – z każdym rokiem dostarczamy nowe autorskie rozwiązania, wyznaczające trendy w dziedzinie rekuperacji i będące inspiracją dla innych,
  • po drugie – jakość – zapewniamy wysoką jakość nie tylko naszych produktów, ale również dostarczanego przez nie powietrza,
  • po trzecie – ciągłe usprawnienia – stale monitorujemy wszelkie czynniki wpływające na Państwa zadowolenie z naszych produktów, co pozwala na szybką eliminację najmniejszych niedociągnięć,
  • po czwarte – służyć Klientom – nie chcemy nigdy stracić opinii rzetelnego partnera, dlatego uczciwa współpraca i satysfakcja każdego Klienta jest dla nas najważniejsza.

Efektem wielu badań i doświadczeń realizowanych przez naszą firmę są dwa sztandarowe, chronione patentem, typy produktów: centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła MISTRAL (popularnie zwane rekuperatorami) oraz płytowy powietrzny gruntowy wymiennik ciepła PROVENT-GEO.

W ofercie posiadamy wachlarz 50 rodzajów energooszczędnych rekuperatorów wspartych przez nas dedykowaną automatyką, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. GWC PROVENT-GEO osiąga o wiele lepszą efektywność i parametry bakteriobójcze niż pozostałe dostępne na rynku GWC (żwirowe, rurowe).

Nadzwyczaj dobre efekty daje łączenie w jeden system rekuperatorów MISTRAL i płytowego GWC PROVENT-GEO. W ten sposób opracowaliśmy kilka standardów wentylacji, które oprócz typowej wymiany powietrza zapewniają dodatkowe korzyści jak ogrzewanie, chłodzenie, dowilżanie, filtrowanie powietrza. Oprócz GEO-SYSTEM i GEO-SYSTEM MAX, na uwagę zasługuje w szczególności system GEO-KLIMAT, spełniający wszystkie wymogi najbardziej wyśrubowanych norm dotyczących parametrów powietrza.

To co daje nam przewagę konkurencyjną to fakt, że nasze produkty są w całości zaprojektowane i wykonane w naszej firmie, czego efektem jest znaczne obniżenie kosztów, a także możliwość lepszego dostosowania produktu do Państwa indywidualnych potrzeb. Pod względem parametrów technicznych nasze produkty nie ustępują silniej promowanym produktom zagranicznym.

Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie (dział Produkty) oraz do zasięgnięcia informacji branżowych (Baza Wiedzy oraz Blog). Zapraszamy również do współpracy Instalatorów.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Pro-Vent

Zobacz także

PRO-VENT