Rekuperator z wymiennikiem entalpicznym MISTRAL HOME odzyskuje zimą wilgoć z powietrza usuwanego, czyli w wyjątkowy sposób dowilża świeże powietrze nawiewane do budynku. Tym samym rozwiązuje problemu zbyt suchego powietrza zimą. Latem zaś, rekuperator z wymiennikiem entalpicznym MISTRAL HOME będzie idealnie wspomagał pracę gruntowego wymiennika ciepła lub klimatyzacji osuszając i ochładzając powietrze wentylacyjne.

Co więcej, opracowana unikatowa konstrukcja wymiennika o przepływie laminarnym to gwarancja najwyższego odzysku ciepła i wilgoci oraz minimalnych oporów.

rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym-home-w-szafie

PIERWSZY NA RYNKU REKUPERATOR Z WYMIENNIKIEM ENTALPICZNYM I FILTRAMI W STANDARZIE LongLIFE

Rekuperator z wymiennikiem entalpicznym MISTRAL HOME posiada filtry w standardzie LongLIFE, które wydłużają czas między wymianą nawet 4-krotnie! Dzieje się tak, ponieważ filtry powietrza mają bardzo dużą powierzchnię i powiększoną grubość co przekłada się na zwiększoną chłonność i dłuższą trwałość.

rekuperator-z-wymiennikiem entalpicznym-z-filtrami-long-life

PEŁNA OCHRONA PRZED SMOGIEM I ZANIECZYSZCZENIAMI

Stworzyliśmy jedyny system na rynku, który łączy zalety rekuperacji z ultra-dokładnym oczyszczaniem powietrza. Rekuperator z wymiennikiem entalpicznym MISTRAL HOME można wyposażyć w dedykowany, specjalnie zaprojektowany elektro-jonizacyjny filtr antysmogowy CLEAN R HOME.

Filtra antysmogowy CLEAN R HOME filtruje wszystkie cząstki stałe, w tym smog oraz rzecz jasna PM1, PM2.5, PM10 czy pyłki. Ponadto likwiduje bakterie i wirusy, redukuje szkodliwe gazy czy zmniejsza uciążliwe zapachy.

elektrofiltr-clean-r-home-z-rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym
napis-rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym-mistral-home-smog

IDEALNIE SPASOWANE PROPORCJE REKUPERATORA Z WYMIENNIKIEM ENTALPICZNYM MISTRAL HOME SPRAWIAJĄ, ŻE MOŻNA GO ZAMONTOWAĆ PRAKTYCZNIE WSZĘDZIE

Rekuperator z wymiennikiem entalpicznym MISTRAL HOME można zamontować praktycznie wszędzie, ponieważ posiada super-kompaktową budowę.

Kanały wentylacyjne podłączane od góry oraz mała głębokość urządzenia sprawiają, że można znaleźć wiele miejsc na zamontowanie MISTRAL HOME, chowając na przykład w szafie.

rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym-wymiary

REKUPERATOR Z WYMIENNIKIEM ENTALPICZNYM TO DO 75% NIŻSZY KOSZT OCHRONY PRZED SZRONIENIEM WYMIENNIKA

Z rekuperatorem entalpicznym MISTRAL HOME wentylacja jest skuteczna i niezachwiana nawet podczas silnych mrozów, ponieważ centrala jest odporna na niskie temperatury zewnętrzne.

Dodatkowo urządzenie wyposażone z  jest w modulowana nagrzewnicę wstępną zapewniając wyjątkową sprawność rekuperacji z zawsze świeżym i odpowiednio przefiltrowanym powietrzem.

mistral-home-rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym-75%-nizszy-koszt

Optymalna konstrukcja wymiennika o kształcie karo została stworzona w ten sposób aby zagwarantować najniższe opory tłoczenia powietrza i jednocześnie najwyższy odzysk ciepła i wilgoci. Tym samym, zdecydowanie niższe rachunki energii elektrycznej.

MISTRAL HOME NAWIEWA POWIETRZE JESZCZE CISZEJ

Rekuperator z wymiennikiem entalpicznym MISTRAL HOME wyposażyliśmy w wentylatory EC o zwiększonej średnicy wirnika dodatkowo zamontowan w tunelach bezechowych. Dzięki temu, urządzenie jest naprawdę bardzo ciche.


Filtry powietrza mają super-dużą powierzchnię i zwiększoną chłonność czyli również bardzo małe opory własne. W połączeniu z minimalnymi oporami wewnętrznymi praca urządzenia jest cicha i w dodatku zapewnia bardzo niskie zużycie energii elektrycznej procesu wentylacji.

rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym-nawiewa-powietrze-ciszej

NIEZAWODNA AUTOMATYCZNA WENTYLACJA

Zoptymalizowana automatyka jest niezawodna i intuicyjna ponieważ dostała stworzona specjalnie dla rekuperatora z wymiennikiem entalpicznym MISTRAL HOME.

  • dotykowy ekran graficzny, nowoczesny wygląd
  • przejrzyste menu, intuicyjna nawigację,
  • wygodne ustawianie programów automatycznych,
  • możliwość zmiany intensywności wentylacji bez manipulatora, poprzez przycisk na obudowie,
  • sterowanie filtrem antysmogowym.
pro-vent-sterownik-manipulator-RC7
pro-vent-rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym-home-z-przyciskiem

WYMIENNIK ENTALPICZNY W REKUPERATORZE – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

rekuperator-z-wymiennikiem-entalpicznym-wyglad-wymiennika
baner-żywotność-wymiennika-entalpicznego

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW MISTRAL