Logotyp Pro-vent Systemy Wentylacyjne Nagroda Konsumencki Lider Jakości 2018

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
ul. Posiłkowa 4a
47-300 Dąbrówka Górna
gmina/poczta: Krapkowice
woj. opolskie

tel. 77 44 044 98
tel. 77 44 044 96
tel.kom. 666 610 405
tel.kom. 782 176 321
fax. 77 44 044 92
e-mail: info(Zamień tę część adresu na znak @)pro-vent.pl

Nasze nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia zdobyte przez firmę PRO-VENT.

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018

Drugi z rzędu tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Rekuperatory” dla firmy Pro-Vent.

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017

Nagroda w kategorii „Rekuperatory”, przyznana przez magazyn Strefa Gospodarki, ukazujący się na łamach Dziennika Gazety Prawnej.

Wyróżnienie na 46. OTB "Mój Dom"

Wyróżnienie dla firmy Pro-Vent na 46. Opolskich Targach Budownictwa MÓJ DOM 2017, za centralę wentylacyjną z rekuperatorem przeciwprądowym MISTRAL SLIM.

Wyróżnienie na targach TWÓJ DOM 2014

Wyróżnienie dla firmy Pro-Vent na 45 Międzynarodowych Targach Budownictwa TWÓJ DOM 2014, w uznaniu starań na rzecz wprowadzania energooszczędnych rozwiązań w budownictwie oraz zachowania wysokich standardów produkcji, przyznane przez Prezesa Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, Dipl. Ing. Güntera Schlagowskiego.

Podziękowania od MTP Poznań, 25. Targi BUDMA

Podziękowania za wieloletnią współpracę i udział w rozwoju Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA.

Nagroda magazynu SYSTEMY INSTALACYJNE

Nagroda magazynu SYSTEMY INSTALACYJNE dla firmy PRO-VENT w kategorii „Klimatyzacja i Wentylacja” za centrale rekuperacyjne Mistral Pro.

Statuetka Zielony Feniks

Kapituła Fundacji na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki przyznała firmie Pro-Vent Systemy Wentylacyjne statuetkę Zielonego Feniksa „Za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetycznych”.

Cieszymy się z wyróżnienia i jednocześnie odczuwamy mobilizację do dalszych działań w tym zakresie. Zmieniające się postrzeganie budownictwa energooszczędnego daje nam w tym zakresie duże pole do wdrażania i rozwijania nowych pomysłów.

List gratulacyjny od Burmistrza Krapkowic

W związku z przyznaniem nagrody „Złote Spinki” właściciel firmy Pro-Vent, pan Krzysztof Ćwik, otrzymał list gratulacyjny od pana Andrzeja Kasiury, Burmistrza Krapkowic, w uznaniu za dotychczasowe osiągnięcia i z życzeniami kolejnych innowacyjnych pomysłów.

Nagroda Złote Spinki 2012 dla Krzysztofa Ćwik

W tym roku zostaliśmy wyróżnieni i docenieni w naszym województwie. Właściciel firmy Pro-Vent, pan Krzysztof Ćwik, otrzymał nagrodę Złote Spinki 2012 jako uznanie za innowacyjność i pozycję firmy Pro-Vent na rynku producentów rekuperatorów.

Złote Spinki to wyróżnienie dla Opolan, którzy wyznaczają wysokie standardy aktywności w różnych dziedzinach: biznesu, kultury, działalności społecznej i samorządowej. Nagrody były przyznawane po raz 15. Rozdanie nagród połączone było ze świętem Opolszczyzny.

Wyróżnienie w konkursie "Opolska Marka 2011"

Firma Pro-Vent zdobyła Wyróżnienie za Centralę wentylacyjną MISTRAL PRO z wymiennikiem przeciwprądowym, przeznaczoną do systemów wentylacji mechanicznej, w konkursie „Opolska Marka”.

Wyróżnienie "Innowacyjny Produkt"

Firma Pro-Vent zdobyła Wyróżnienie „Innowacyjny Produkt” w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji”.
W imieniu Pro-Vent nagrodę odebrali Państwo Marta i Sebastian Kowalscy z firmy WENTYLACJE-KOWALSKI.

Zobacz zdjęcia z rozdania nagród

Nagrody liderów innowacji dla firmy Pro-Vent i naszych produktów

W tym roku firma Pro-Vent po raz drugi otrzymała nagrodę w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji”.
Zostaliśmy wyróżnieni w dwóch kategoriach innowacyjny produkt i innowacyjna firma.

Tytuł Innowacyjny produkt dla firmy PRO-VENT

Tytuł Innowacyjny produkt dla firmy PRO-VENT Systemy Wentylacyjne w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji 2008. Ideą konkursu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. www.liderzyinnowacji.pl

Certyfikat Rzetelności Płatniczej

Firma PRO-VENT w grudniu roku 2008 otrzymała Certyfikat Rzetelności Płatniczej, który poświadcza pozycję firmy nie tylko jako profesjonalnego producenta central wentylacyjnych ale także, jako rzetelnego partnera – płatnika swoich zobowiązań wobec kontrahentów z którymi współpracuje.

Referencje od znanego artysty, pana Pawła Kukiza

Nasza centrala wentylacyjna i system wentylacji zyskują uznanie sław sceny estradowej. Otrzymaliśmy referencje od znanego artysty, pana Pawła Kukiza.

Zdobyliśmy tytuł EUropejski Standard

Zdobyliśmy tytuł EUropejski Standard. Firma PRO-VENT EUropejską firmą roku 2007. Nasza firma została laureatem konkursu EUropejska Firma 2007 organizowanego przez Redakcję Przeglądu Gospodarczego. Jury konkursu doceniło przede wszystkim wysoką jakość naszych produktów, sprawną organizacyję firmy i otwartośc na nowe inwestycje.
Konkurs EUropejska Firma 2007 ma na celu nagrodzenie i prezentowanie firm, które w ostatnich latach zwiększają swój potencjał gospodarczy i dynamicznie dostosowują się do standardów europejskich.

EuStandard Pro Vent certyfikat

Produkt nominowany - Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2006

Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2006. Produkt nominowany za Układ komfortowej wentylacji z odzyskiem ciepła z wymiennika gruntowego.

Nagroda Prezydenta Opola 2005 dla firmy PRO-VENT

Nagroda Prezydenta Opola 2005 dla firmy PRO-VENT podczas XXVIII TARGÓW BUDOWNICTWA „MÓJ DOM” za ekologiczne rekuperatory ciepła dla budownictwa.

Opolska Marka 2005 wyróżnienie dla firmy PRO-VENT

Opolska Marka 2005 wyróżnienie dla firmy PRO-VENT za układ komfortowej wentylacji budynków z wysokoefektywnym odzyskiem ciepła z gruntowego wymiennika ciepła Pro-Vent Geo-system, 2005.

Cent For Future - Nagroda Polish Market dla firmy PRO-VENT

Cent for Future – Nagroda Polish Market dla firmy PRO-VENT za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Warszawa 2005.

Medal Międzynarodowych Targów Katowickich dla firmy PRO-VENT

Medal Międzynarodowych Targów Katowickich dla firmy PRO-VENT podczas targów w Katowicach za całokształt rozwiązań technicznych poprawiających komfort życia, 2004.

Główna nagroda dla firmy PRO-VENT

Główna nagroda dla firmy PRO-VENT na Chrzanowskich Targach Budownictwa, 2004.

Wyróżnienie dla firmy PRO-VENT na XXV Opolskich Targach Budownictwa

Wyróżnienie dla firmy PRO-VENT na XXV Opolskich Targach Budownictwa „Mój Dom” za rekuperator z odzyskiem ciepła MISTRAL, 2004.

Targi Wyposażenia Domów Pod Klucz Tarbud Jesień 2004

Targi Wyposażenia Domów Pod Klucz Tarbud Jesień 2004, za opracowanie i wykonanie systemu wentylacyjnego z odzyskiem ciepła dla domu jednorodzinnego, opartego na rekuperatorze MISTRAL 400 DUO oraz wykorzystującego najnowszą technologię w dziedzinie gruntowych wymienników ciepła – wymiennik antybakteryjny REHAU AKWADUKT THERMO.

Wyróżnienie dla firmy PRO-VENT na XXV Opolskich Targach Budownictwa "Mój Dom" za rekuperator z odzyskiem ciepła MISTRAL, 2002.

Firma PRO-VENT Laureatem IX Edycji konkursu „Najlepszy produkt Opolszczyzny” – W województwie opolskim spośród zgłoszonych różnych produktów wybrano rekuperator Mistral, 2002.

Zobacz także

PRO-VENT – producent rekuperatorów i central wentylacyjnych