PRODUKTY

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Prezentowane na stronie internetowej ceny są cenami katalogowymi netto (o ile nie zaznaczono inaczej) i mogą różnić się od cen tych produktów stosowanych aktualnie przez PRO-VENT, a także oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej lub hurtowej.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.

PRO-VENT zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.

PRO-VENT nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.

Informacje przedstawione na stronie nie stanowią oferty handlowej PRO-VENT.

AKTUALIZACJA INFORMACJI

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd PRO-VENT zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w witrynie internetowej bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

Dokładamy wszelkich starań aby informacje publikowane na stronie były zgodne ze stanem faktycznym. Nie możemy jednak zagwarantować, że nie zawierają braków lub błędów.

OCHRONA PRYWATNOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH

PRO-VENT gwarantuje ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników witryny internetowej, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z uwzględnieniem obowiązujących przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.

PRAWA AUTORSKIE

Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, a także inne treści (o ile nie zaznaczono inaczej) należą do PRO-VENT. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność PRO-VENT, chyba, że zaznaczono inaczej. Utwory znajdujące się na stronie mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z zasadami wykorzystania materiałów. Wykorzystanie tylko do użytku osobistego użytkownika strony nie wymaga zgody PRO-VENT.