Logotyp Pro-vent Systemy Wentylacyjne Nagroda Konsumencki Lider Jakości 2018

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
ul. Posiłkowa 4a
47-300 Dąbrówka Górna
gmina/poczta: Krapkowice
woj. opolskie

tel. 77 44 044 98
tel. 77 44 044 96
tel.kom. 666 610 405
tel.kom. 782 176 321
fax. 77 44 044 92
e-mail: info(Zamień tę część adresu na znak @)pro-vent.pl

PRO-VENT - WITAMY W FABRYCE INNOWACJI

PRO-VENT Systemy Wentylacyjne to polski producent rekuperatorów i gruntowych wymienników ciepła. Jako producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła działamy na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Nasze centrale wentylacyjne i inne innowacyjne rozwiązania dla wentylacji znalazły już uznanie w ponad 12 000 sprawnie funkcjonujących inwestycji. Nasze urządzenia pracują nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w Niemczech, Francji, Włoszech czy na Litwie.

 

CELE FIRMY PRO-VENT

Jako innowacyjny producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, swoją codzienną pracę opieramy na kilku kluczowych filarach:

  • po pierwsze – innowacyjność – z każdym rokiem dostarczamy nowe autorskie rozwiązania, wyznaczające trendy w dziedzinie rekuperacji. Dzięki temu jako producent rekuperatorów stajemy się inspiracją dla innych.
  • po drugie – jakość – zapewniamy wysoką jakość nie tylko naszych central wentylacyjnych, ale również dostarczanego przez nie powietrza. Konsumenci docenili naszą firmę już dwukrotnie Złotym Medalem Konsumencki Lider Jakości 2017 i 2018. Cieszymy się, że jesteśmy postrzegani jako producent central wentylacyjnych wysokiej jakości.
  • po trzecie – ciągłe usprawnienia – stale monitorujemy wszelkie czynniki wpływające na Państwa zadowolenie z naszych rekuperatorów. Pozwala to na szybką eliminację najmniejszych niedociągnięć i stałą poprawę jakości produkcji rekuperatorów.
  • po czwarte – służyć Klientom – nie chcemy nigdy stracić opinii rzetelnego partnera. W związku z tym uczciwa współpraca i satysfakcja każdego Klienta jest dla nas najważniejsza.

 

INNOWACYJNY PRODUCENT CENTRAL WENTYLACYJNYCH Z ODZYSKIEM CIEPŁA

Rekuperatory PRO-VENT MISTRAL powstały w efekcie wielu badań i doświadczeń realizowanych przez naszą firmę. Dzięki temu jako innowacyjny producent rekuperatorów możemy pochwalić się wieloma autorskimi rozwiązaniami i patentami.

W ofercie posiadamy wachlarz ponad 40 rodzajów rekuperatorów. Produkujemy centrale wentylacyjne zarówno do dużych, jak i małych inwestycji, o wydajności od 200 do 6000 m3/h. Dzięki temu mając w ręku jeden katalog klienci zawsze są w stanie dobrać rekuperator do własnych potrzeb. Dostępne są centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła w wykonaniu stojącym lub podwieszanym, z wymiennikiem krzyżowym lub przeciwprądowym. Wszystkie wyróżniają się znakomitymi parametrami pracy i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

producent rekuperatorów producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła rekuperator konsumencki lider jakości

 

SAMODZIELNY PRODUCENT AUTOMATYKI REKUPERATORÓW

Jako producent rekuperatorów chcemy aby automatyka urządzeń PRO-VENT była intuicyjna i wykorzystywała w pełni ich możliwości. W związku z tym sami jesteśmy również producentem automatyki do naszych central wentylacyjnych. Dzięki temu zawsze potrafimy szybko zdiagnozować ewentualne uwagi i sprawnie zareagować. Nawet w nietypowych sytuacjach potrafimy dobrać indywidualnie parametry, aby praca rekuperatorów przebiegała bez zarzutu.

Obecnie centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła produkcji PRO-VENT mogą być sterowane na kilka sposobów. Do wyboru jest tradycyjny sterownik klawiaturowy, bardziej nowoczesny sterownik z dotykowym ekranem LCD lub zupełnie innowacyjny graficzny sterownik dotykowy.

Dla najbardziej wymagających użytkowników proponujemy sterowanie rekuperatorami w sposób zdalny poprzez aplikację. Nasze centrale wentylacyjne mogą również być sterowane przez system FIBARO lub protokół ModBus.

 

PRODUCENT GRUNTOWYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA

Drugim sztandarowym produktem firmy PRO-VENT jest autorski rodzaj gruntowego wymiennika ciepła. Jest to płytowy bezprzeponowy GWC PRO-VENT GEO, zapewniający odzysk ciepła z gruntu w maksymalnie wydajnym stopniu. Jest to idealne uzupełnienie, w jakie można wyposażyć instalację rekuperacji. Zapewnia znaczne oszczędności w ogrzewaniu budynku zimą i znacznie zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniach podczas letnich upałów. Dodatkowo zapewnia zdecydowaną poprawę parametrów zdrowotnych nawiewanego powietrza. Dzieje się tak w wyniku naturalnej redukcji bakterii o 86% i grzybów aż o 97%.

Zachęcamy do śledzenia na żywo wyników skuteczności GWC PRO-VENT GEO: TUTAJ.

 

INNOWACYJNE KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA WENTYLACJI

Nadzwyczaj dobre efekty daje łączenie w jeden system rekuperatorów MISTRAL i płytowego GWC PROVENT-GEO. W wyniku takiego połączenia nie tylko dostarczamy świeże powietrze, ale zapewniamy dodatkowe, liczne korzyści. Mówimy tu m. in. o ogrzewaniu,  ogrzewanie, chłodzeniu, dowilżaniu i filtrowaniu powietrza. Dzięki temu potrafimy zapewnić jakość powietrza spełniającą wszystkie wymogi nawet najbardziej wyśrubowanych norm.

 

SOLIDNY PARTNER DO WSPÓŁPRACY

To co daje nam przewagę konkurencyjną to innowacyjne produkty, które są w całości zaprojektowane i wykonane w naszej firmie. Firma PRO-VENT to po pierwsze producent rekuperatorów i dedykowanej automatyki, a po drugie producent gruntowych wymienników ciepła o najwyższej skuteczności. Wybór naszych rozwiązań zagwarantuje Państwu unikalny komfort przebywania w pomieszczeniach, ale także zapewni spokojną i bezawaryjną pracę.

Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie (dział Rekuperatory, Sterowanie, Wyposażenie dodatkowe) oraz do zasięgnięcia informacji branżowych (Baza Wiedzy oraz Blog). Zapraszamy również do współpracy Instalatorów oraz Projektantów.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Pro-Vent

Zobacz także

PRO-VENT – producent rekuperatorów i central wentylacyjnych