PRO-VENT – WITAMY W FABRYCE INNOWACJI

producent rekuperatorów pro-vent

PRO-VENT Systemy Wentylacyjne to polski producent rekuperatorów, a także gruntowych wymienników ciepła. Jako producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła działamy na rynku nieprzerwanie od 2001 roku.

Nasze centrale wentylacyjne i inne innowacyjne rozwiązania dla wentylacji znalazły więc już uznanie w ponad 12 000 sprawnie funkcjonujących inwestycji.

Nasze urządzenia pracują nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w Niemczech, Francji, Włoszech czy na Litwie.

CELE FIRMY PRO-VENT

Jako innowacyjny producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, swoją codzienną pracę opieramy przede wszystkim na kilku kluczowych filarach:

po pierwsze – innowacyjność – z każdym rokiem dostarczamy nowe autorskie rozwiązania, wyznaczające trendy w dziedzinie rekuperacji. Dzięki temu jako producent rekuperatorów stajemy się inspiracją dla innych.

po drugie – jakość – zapewniamy wysoką jakość nie tylko naszych central wentylacyjnych, ale również dostarczanego przez nie powietrza. Konsumenci docenili naszą firmę już trzykrotnie Złotym Medalem Konsumencki Lider Jakości (lata 2017, 2018 i 2019), a także Laurem Klienta 2020. Cieszymy się więc, że jesteśmy postrzegani jako producent central wentylacyjnych wysokiej jakości.

po trzecie – ciągłe usprawnienia – stale monitorujemy wszelkie czynniki wpływające na Państwa zadowolenie z naszych rekuperatorów. Pozwala to na szybką eliminację najmniejszych niedociągnięć, a także stałą poprawę jakości produkcji rekuperatorów.

po czwarte – służyć Klientom – nie chcemy nigdy stracić opinii rzetelnego partnera. W związku z tym uczciwa współpraca i satysfakcja każdego Klienta jest dla nas najważniejsza.

producent rekuperatorów mistral

INNOWACYJNY PRODUCENT REKUPERATORÓW (CENTRAL Z ODZYSKIEM CIEPŁA)

Jako producent rekuperatorów chcemy aby automatyka urządzeń PRO-VENT była intuicyjna, a także wykorzystywała w pełni ich możliwości. W związku z tym sami jesteśmy również producentem automatyki do naszych central wentylacyjnych. Dzięki temu zawsze potrafimy szybko zdiagnozować ewentualne uwagi i sprawnie zareagować. Nawet w nietypowych sytuacjach potrafimy dobrać indywidualnie parametry, aby praca rekuperatorów przebiegała bez zarzutu.

Obecnie centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła produkcji PRO-VENT mogą być więc sterowane na kilka sposobów. Do wyboru jest tradycyjny sterownik klawiaturowy, bardziej nowoczesny sterownik z dotykowym ekranem LCD, a także zupełnie innowacyjny graficzny sterownik dotykowy.

producent rekuperatorów automatyka

Dla najbardziej wymagających użytkowników proponujemy sterowanie rekuperatorami w sposób zdalny, czyli poprzez aplikację. Nasze centrale wentylacyjne mogą również być sterowane przez system FIBARO lub protokół ModBus.

PRODUCENT GRUNTOWYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA

Drugim sztandarowym produktem firmy PRO-VENT jest autorski rodzaj gruntowego wymiennika ciepła. Jest to płytowy bezprzeponowy GWC PRO-VENT GEO, zapewniający odzysk ciepła z gruntu w maksymalnie wydajnym stopniu. Jest to idealne uzupełnienie, w jakie można wyposażyć instalację rekuperacji. Zapewnia znaczne oszczędności w ogrzewaniu budynku zimą, a także znacznie zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniach podczas letnich upałów. Dodatkowo zapewnia zdecydowaną poprawę parametrów zdrowotnych nawiewanego powietrza. Dzieje się tak w wyniku naturalnej redukcji bakterii o 86% i grzybów aż o 97%.

Zachęcamy do śledzenia na żywo wyników skuteczności GWC PRO-VENT GEO: TUTAJ.

INNOWACYJNE KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA WENTYLACJI

Nadzwyczaj dobre efekty daje łączenie w jeden system rekuperatorów MISTRAL i płytowego GWC PROVENT-GEO. W wyniku takiego połączenia nie tylko dostarczamy świeże powietrze, ale zapewniamy dodatkowe, liczne korzyści. Mówimy tu m. in. o ogrzewaniu,  ogrzewanie, chłodzeniu, dowilżaniu i filtrowaniu powietrza. Dzięki temu potrafimy zapewnić jakość powietrza spełniającą wszystkie wymogi nawet najbardziej wyśrubowanych norm.

SOLIDNY PARTNER DO WSPÓŁPRACY – PRODUCENT REKUPERATORÓW I GRUNTOWYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA

To co daje nam przewagę konkurencyjną to innowacyjne produkty, które są w całości zaprojektowane i wykonane w naszej firmie. Firma PRO-VENT to po pierwsze producent rekuperatorów i dedykowanej automatyki, a po drugie producent gruntowych wymienników ciepła o najwyższej skuteczności. Wybór naszych rozwiązań zagwarantuje Państwu unikalny komfort przebywania w pomieszczeniach, ale także zapewni spokojną i bezawaryjną pracę.

Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie (dział Rekuperatory, Sterowanie, Wyposażenie dodatkowe) oraz do zasięgnięcia informacji branżowych (Baza Wiedzy oraz Blog). Zapraszamy również do współpracy Instalatorów oraz Projektantów.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół PRO-VENT