Logotyp Pro-vent Systemy Wentylacyjne Nagroda Konsumencki Lider Jakości 2018

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
ul. Posiłkowa 4a
47-300 Dąbrówka Górna
gmina/poczta: Krapkowice
woj. opolskie

tel. 77 44 044 98
tel. 77 44 044 96
tel.kom. 666 610 405
tel.kom. 782 176 321
fax. 77 44 044 92
e-mail: info(Zamień tę część adresu na znak @)pro-vent.pl

Zasady wykorzystania materiałów

Instalatorzy i dystrybutorzy

Instalatorzy i firmy zajmujące się montażem lub dystrybucją produktów firmy PRO-VENT mogą bez ubiegania się o zgodę i informowania, korzystać ze wszystkich materiałów zawartych w serwisach internetowych firmy PRO-VENT. Swobodnie mogą pobierać pliki CAD, karty techniczne, cenniki itp. w celach projektowych, reklamowych oraz do powielania ich, we wszelki możliwy sposób.

Od dnia 3 listopada 2011 roku wykorzystanie treści z witryny www.pro-vent.pl, jeśli publikacja jest w Internecie, wymaga umieszczenia widocznego i wyraźnego oznaczenia źródła, np.: „Źródło – www.pro-vent.pl” lub innego równoważnego. Wymagamy także umieszczenia aktywnego linka do strony, z której treść została pobrana. Wymaganie dotyczy wyłącznie treści pobranych z działów Blog oraz Baza wiedzy.

Wykorzystanie informacyjne

Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do firmy PRO-VENT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela.

Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą firmy PRO-VENT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: „Źródło – www.pro-vent.pl” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana.

Prawa autorskie

Treść serwisów internetowych należących do firmy PRO-VENT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

PRO-VENT – producent rekuperatorów i central wentylacyjnych