złoty-medal-konsumencki-lider-jakości-2024

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2024

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2024 to ogólnopolski promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm funkcjonujących na polskim rynku.

Firma PRO-VENT została uznana za Lidera Jakości 2024, uzyskując pierwsze miejsce i złoty medal Konsumenckiego Lidera Jakości 2024 w kategorii „rekuperatory”. Marka PRO-VENT jest nie tylko najbardziej rozpoznawalna wśród konsumentów, ale również polecana przez 79,9% użytkowników!

Laureat_XX-lecia_Opolskiej_Marki_10.2023_provent

Firma PRO-VENT z tytułem “Laureata XX-lecia”

Prestiżowy konkurs „Opolska Marka” już od 20 lat wyłania najlepsze produkty, usługi, eksporterów, inicjatywy oraz pracodawców w województwie opolskim. Okrągły jubileusz konkursu stał się okazją do szczególnego wyróżnienia ważnych dla Opolszczyzny firm, które od lat są dumą województwa.

Wśród Laureatów znalazła się również firma Pro-Vent, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

laur-klienta-2023-pro-vent

Złoty Laur Klienta 2023

Firma Pro-Vent Systemy Wentylacyjne została laureatem w plebiscycie Laur Klienta 2023. Nasza firma została wyróżniona przede wszystkim za wysoką jakość produktów, które są również najpopularniejsze w swojej grupie w kraju!

Konsumencki-Lider-Jakosci-2011-2021-Lider-Dekady-medal-pro-vent

Marka PRO-VENT Liderem Dekady 2011–2021 w kategorii „Rekuperatory”

Firma Pro-Vent Systemy Wentylacyjne została laureatem w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości – Lider Dekady 2011-2022. Zdaniem respondentów firma Pro-Vent jest najbardziej rozpoznawalną marką w kategorii „Rekuperatory” w kraju, a pięć wygranych edycji programu potwierdza wysoką jakość urządzeń.

opolska-marka-2019

Zwycięstwo w konkursie “Opolska Marka 2019” w kategorii “Produkt” dla urządzenia CLEAN R

Elektro-jonizacyjny filtr powietrza PRO-VENT CLEAN R zdobył pierwsze miejsce w kategorii “Produkt” w renomowanym lokalnym konkursie “Opolska Marka”, pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego.

2020-zloty-medal-mtp-pro-vent

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020 dla urządzenia CLEAN R

Elektro-jonizacyjny antysmogowy filtr powietrza CLEAN R został wyróżniony prestiżową nagrodą MTP – złotym medalem 2020.

2020-laur-klienta-pro-vent

Złoty Laur Klienta 2020

1. miejsce w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ – SYSTEMY WENTYLACYJNE dla firmy PRO-VENT w popularnym ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta.

2019-konsumencki-lider-jakosci-pro-vent

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019

Trzeci z rzędu tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Rekuperatory” dla firmy Pro-Vent .

2018-wyroznienie-opolska-marka-pro-vent

Wyróżnienie w konkursie “Opolska Marka 2018”

Firma Pro-Vent zdobyła wyróżnienie w prestiżowym lokalnym konkursie „Opolska Marka” pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego. W kategorii PRODUKT wyróżnione zostały nasze rekuperatory podwieszane z wymiennikiem przeciwprądowym MISTRAL SLIM.

2018-konsumencki-lider-jakosci-pro-vent

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018

Drugi z rzędu tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Rekuperatory” dla firmy Pro-Vent.

2017-konsumencki-lider-jakosci-pro-vent

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017

Nagroda w kategorii „Rekuperatory”, przyznana przez magazyn Strefa Gospodarki, ukazujący się na łamach Dziennika Gazety Prawnej.

2017-wyroznienie-moj-dom-pro-vent

Wyróżnienie na 46. OTB “Mój Dom”

Wyróżnienie dla firmy Pro-Vent na 46. Opolskich Targach Budownictwa MÓJ DOM 2017, za centralę wentylacyjną z rekuperatorem przeciwprądowym MISTRAL SLIM.

2016-podziekowania-budma-pro-vent

Podziękowania od MTP Poznań, 25. Targi BUDMA

Podziękowania za wieloletnią współpracę i udział w rozwoju Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA.

2014-wyroznienie-twoj-dom-pro-vent

Wyróżnienie na targach TWÓJ DOM 2014

Wyróżnienie dla firmy Pro-Vent na 45 Międzynarodowych Targach Budownictwa TWÓJ DOM 2014, w uznaniu starań na rzecz wprowadzania energooszczędnych rozwiązań w budownictwie oraz zachowania wysokich standardów produkcji, przyznane przez Prezesa Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, Dipl. Ing. Güntera Schlagowskiego.

2013-nagroda-zielony-feniks-pro-vent

Statuetka Zielony Feniks

Kapituła Fundacji na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki przyznała firmie Pro-Vent Systemy Wentylacyjne statuetkę Zielonego Feniksa „Za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetycznych”. Cieszymy się z wyróżnienia i jednocześnie odczuwamy mobilizację do dalszych działań w tym zakresie. Zmieniające się postrzeganie budownictwa energooszczędnego daje nam w tym zakresie duże pole do wdrażania i rozwijania nowych pomysłów.

pro-vent-nagroda-systemy-instalacyjne-2013

Nagroda magazynu SYSTEMY INSTALACYJNE

Nagroda magazynu SYSTEMY INSTALACYJNE dla firmy PRO-VENT w kategorii „Klimatyzacja i Wentylacja” za centrale rekuperacyjne Mistral Pro.

2012-list-zlota-spinka-pro-vent

List gratulacyjny od Burmistrza Krapkowic

W związku z przyznaniem nagrody „Złote Spinki” właściciel firmy Pro-Vent, pan Krzysztof Ćwik, otrzymał list gratulacyjny od pana Andrzeja Kasiury, Burmistrza Krapkowic, w uznaniu za dotychczasowe osiągnięcia i z życzeniami kolejnych innowacyjnych pomysłów.

2012-zlote-spinki-pro-vent

Nagroda Złote Spinki 2012 dla Krzysztofa Ćwik

W tym roku zostaliśmy wyróżnieni i docenieni w naszym województwie. Właściciel firmy Pro-Vent, pan Krzysztof Ćwik, otrzymał nagrodę Złote Spinki 2012 jako uznanie za innowacyjność i pozycję firmy Pro-Vent na rynku producentów rekuperatorów. Złote Spinki to wyróżnienie dla Opolan, którzy wyznaczają wysokie standardy aktywności w różnych dziedzinach: biznesu, kultury, działalności społecznej i samorządowej. Nagrody były przyznawane po raz 15. Rozdanie nagród połączone było ze świętem Opolszczyzny.

2011-wyroznienie-opolska-marka-pro-vent

Wyróżnienie w konkursie “Opolska Marka 2011”

Firma Pro-Vent zdobyła Wyróżnienie za Centralę wentylacyjną MISTRAL PRO z wymiennikiem przeciwprądowym, przeznaczoną do systemów wentylacji mechanicznej, w konkursie „Opolska Marka”.

2009-wyroznienie-innowacyjny-produkt-pro-vent

Wyróżnienie “Innowacyjny Produkt”

Firma Pro-Vent zdobyła Wyróżnienie „Innowacyjny Produkt” w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji”. W imieniu Pro-Vent nagrodę odebrali Państwo Marta i Sebastian Kowalscy z firmy WENTYLACJE-KOWALSKI.

2008-tytul-innowacyjny-produkt-pro-vent

Nagrody liderów innowacji dla firmy Pro-Vent i naszych produktów

W tym roku firma Pro-Vent po raz drugi otrzymała nagrodę w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji”. Zostaliśmy wyróżnieni w dwóch kategoriach innowacyjny produkt i innowacyjna firma.

2008-certyfikat-rzetelnosci-platniczej-pro-vent

Certyfikat Rzetelności Płatniczej

Firma PRO-VENT w grudniu roku 2008 otrzymała Certyfikat Rzetelności Płatniczej, który poświadcza pozycję firmy nie tylko jako profesjonalnego producenta central wentylacyjnych ale także, jako rzetelnego partnera – płatnika swoich zobowiązań wobec kontrahentów z którymi współpracuje.

referencje-pawel-kukiz-pro-vent

Referencje od znanego artysty, pana Pawła Kukiza

Nasza centrala wentylacyjna i system wentylacji zyskują uznanie sław sceny estradowej. Otrzymaliśmy referencje od znanego artysty, pana Pawła Kukiza.

2007-godlo-europejski-standard-pro-vent

Godło EUropejski Standard

Zdobyliśmy tytuł EUropejski Standard. Firma PRO-VENT EUropejską firmą roku 2007. Nasza firma została laureatem konkursu EUropejska Firma 2007 organizowanego przez Redakcję Przeglądu Gospodarczego. Jury konkursu doceniło przede wszystkim wysoką jakość naszych produktów, sprawną organizację firmy i otwartość na nowe inwestycje. Konkurs EUropejska Firma 2007 ma na celu nagrodzenie i prezentowanie firm, które w ostatnich latach zwiększają swój potencjał gospodarczy i dynamicznie dostosowują się do standardów europejskich.

2006-produkt-z-przyszloscia-pro-vent

Cent For Future – Nagroda Polish Market dla firmy PRO-VENT

Cent for Future – Nagroda Polish Market dla firmy PRO-VENT za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Warszawa 2005.

2006-nominacja-mtp-pro-vent

Produkt nominowany – Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2006

Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2006. Produkt nominowany za Układ komfortowej wentylacji z odzyskiem ciepła z wymiennika gruntowego.

2006-nagroda-moj-dom-pro-vent

Nagroda Prezydenta Opola 2005 dla firmy PRO-VENT

Nagroda Prezydenta Opola 2005 dla firmy PRO-VENT podczas XXVIII TARGÓW BUDOWNICTWA „MÓJ DOM” za ekologiczne rekuperatory ciepła dla budownictwa.

2005-wyroznienie-opolska-marka-pro-vent

Opolska Marka 2005 wyróżnienie dla firmy PRO-VENT

Opolska Marka 2005 wyróżnienie dla firmy PRO-VENT za układ komfortowej wentylacji budynków z wysokoefektywnym odzyskiem ciepła z gruntowego wymiennika ciepła Pro-Vent Geo-system, 2005.

2004-wyroznienie-moj-dom-pro-vent

Wyróżnienie dla firmy PRO-VENT na XXV Opolskich Targach Budownictwa

Wyróżnienie dla firmy PRO-VENT na XXV Opolskich Targach Budownictwa „Mój Dom” za rekuperator z odzyskiem ciepła MISTRAL, 2004.

2004-nagroda-targi-chrzanowskie-pro-vent

Główna nagroda dla firmy PRO-VENT

Główna nagroda dla firmy PRO-VENT na Chrzanowskich Targach Budownictwa, 2004.

2004-medal-targi-katowice-pro-vent

Medal Międzynarodowych Targów Katowickich dla firmy PRO-VENT

Medal Międzynarodowych Targów Katowickich dla firmy PRO-VENT podczas targów w Katowicach za całokształt rozwiązań technicznych poprawiających komfort życia, 2004.

Wyróżnienie dla firmy PRO-VENT na XXV Opolskich Targach Budownictwa “Mój Dom” za rekuperator z odzyskiem ciepła MISTRAL, 2002.

Firma PRO-VENT Laureatem IX Edycji konkursu „Najlepszy produkt Opolszczyzny” – W województwie opolskim spośród zgłoszonych różnych produktów wybrano rekuperator Mistral, 2002.