Elektrofiltry antysmogowe i antyalergiczne

Do podłączenia do rekuperatora, skuteczność filtracji cząstek stałych i alergenów ponad 90%

Elektrofiltr antysmogowy i antyalergiczny bezpośrednio od producenta

Potrzeba dokładnej filtracji powietrza w budynkach z powodów złej jakości powietrza zewnętrznego lub problemów będących wynikiem alergii wziewnych jest sprawą, na którą inwestorzy oraz właściciele budynków zwracają dużą uwagę. Najskuteczniejsze elektrofiltry umożliwiają aktywną filtrację wszystkich cząstek stałych ze skutecznością ponad 90%, likwidację bakterii i wirusów oraz redukcję szkodliwych gazów, w tym smogowych, lotnych związków organicznych (np. formaldehydu) oraz nieprzyjemnych zapachów. Należy pamiętać, że redukcja pyłów z powietrza, którym oddychamy wywiewa pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Filtr antysmogowy do rekuperacji

Innowacyjny filtry antysmogowy do rekuperacji, z opatentowaną technologią Stopfield® pozwala wyeliminować jedną z największych bolączek dużych miast, miasteczek i wsi – zanieczyszczone powietrze.  Elektrofiltr służy do współpracy z systemem rekuperacji czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Dzięki temu swoim działaniem obejmuje wiele pomieszczeń w budynku jednocześnie.

Filtr antysmogowy, zależnie od modelu, montuje się albo na kanale wentylacyjnym lub bezpośrednio do centrali wentylacyjnej, zawsze po stronie powietrza nawiewanego. Czyste powietrze przepływa następnie systemem kanałów wentylacyjnych i rozprowadza się do wszystkich wentylowanych pomieszczeń.

Sprawdź też

Zobacz także