Rekuperatory z wymiennikiem entalpicznym

Rekuperatory z niezwykle skutecznym odzyskiem ciepła i wilgoci oraz filtrami w standardzie Long-Life

Rekuperatory z wymiennikiem przeciwprądowym i entalpicznym

Rekuperatory z najwyższą sprawnością odzysku ciepła (nawet 95%), automatyczny bypass

Rekuperatory z wymiennikiem krzyżowym

Bardzo dobra sprawność odzysku ciepła i parametry rekuperacyjne przy niższej cenie

Rekuperatory basenowe

Zaprojektowane specjalnie do wentylacji i osuszania obiektów basenowych

Rekuperatory bezpośrednio od producenta – wybierz mądrze!

Rosnąca świadomość inwestorów i właścicieli budynków mieszkalnych oraz wzrost dostępnych materiałów pozwalających na poprawę efektywności energetycznej powodują, że systemy wentylacji grawitacyjnej (zwanej też naturalną) oparte na naturalnym przepływie powietrza nie wystarczają już do zapewnienia odpowiedniego poziomu wymiany powietrza. W takich przypadkach warto sięgnąć po rekuperatory (inaczej centrale wentylacyjne), które dostarczają świeże i czyste powietrze przy znacznej oszczędności energii.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rekuperatory z serii Mistral, które wyróżnia wysoka jakość wykonania i wsparcie dla wielu autorskich technologii. Poszczególne modele różnią się rodzajem wymiennika. Do wyboru są rekuperatory z wymiennikiem entalpicznym, przeciwprądowym, a także krzyżowym. Oferujemy także warianty basenowe, które zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o wentylacji i osuszaniu pływalni.

Jak działają centrale wentylacyjne?

Głównym zadaniem rekuperatora jest usuwanie zużytego powietrza i dostarczanie powietrza świeżego o określonych parametrach: temperaturze, wilgotności oraz wydajności. Centrale wentylacyjne zapewniają właściwą wymianę powietrza w pomieszczeniach, służą do jego oczyszczania, podgrzewania, chłodzenia, nawilżania bądź osuszania. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Pro-Vent. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – służymy pomocą! Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Sprawdź też

Zobacz także