Manipulatory dotykowe – interaktywne sterowanie dla systemów rekuperacji

Sterowanie dotykowe dla rekuperatorów dostępne w ofercie producenta PRO-VENT, na przykład model RC7 Easy, to wyświetlacze zaprojektowane w celu zwiększenia intuicyjności interfejsu i prostoty użytkowania nawet w złożonych systemach wentylacji. Stanowią doskonały wybór dla użytkowników oczekujących wygody przy obsłudze rekuperatorów.


Jak działają manipulatory dotykowe dla systemów rekuperacji?

Przełączniki dotykowe dla systemów rekuperacji to szeroka grupa produktów, które mogą mieć różną formę – od prostych urządzeń po bardziej zaawansowane manipulatory dotykowe. Choć różnią się wielkością i wyglądem, ich funkcja jest taka sama: zapewnienie prostej, intuicyjnej obsługi systemów wentylacji. Dzięki możliwości indywidualnego dopasowania do każdego użytkownika urządzenia sterujące dotykowe dla rekuperacji umożliwiają zaprogramowanie sekwencji działań wyzwalanych dotknięciem poszczególnych przycisków.

Ekran dotykowy do sterowania rekuperatorem mogą Państwo wykorzystać między innymi do:

  • ustawiania wydajności dla każdego wentylatora niezależnie,
  • programowania pracy w trybie tygodniowym i weekendowym,
  • sterowania urządzeniami dodatkowymi (nagrzewnicami, chłodnicami, przepustnicami),
  • monitorowania na bieżąco parametrów pracy systemu,
  • uruchamiania funkcji wietrzenia,
  • współpracy z okapem kuchennym.

Dotykowe panele kontrolne dla rekuperatorów z dostawą pod wskazany adres

Wszystkie elementy eksploatacyjnej rekuperatorów, w tym zapasowe przełączniki, znajdziecie Państwo w ofercie PRO-VENT. Zapewniamy wysoki standard obsługi, profesjonalne doradztwo techniczne i szybką wysyłkę. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszym zespołem ekspertów od systemów rekuperacji, który jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–15.00.

Nasze manipulatory dotykowe

Zobacz także

Poznaj sterowanie rekuperatorów MISTRAL