STEROWANIE

RC7 PREMIUM

  • dotykowy, intuicyjny manipulator graficzny,
  • przeznaczony do rozbudowanych instalacji wentylacyjnych,
  • możliwość sterowania dwoma urządzeniami grzewczymi/chłodniczymi,
  • możliwość sterowania kilkoma przepustnicami strefowymi,
  • możliwość pracy według wskazań czujnika wilgotności, czujnika CO2, a także czujnika czadu.

OPIS PRODUKTU

Sterowanie RC7 PREMIUM umożliwia wykorzystanie niezwykle intuicyjnego graficznego manipulatora RC7 do obsługi bardziej rozbudowanych instalacji wentylacyjnych, m. in. z wieloma nagrzewnicami/chłodnicami czy przepustnicami strefowymi. Oprócz funkcji występujących w standardowym sterowaniu RC7, posiada również wiele funkcji dodatkowych jak np. praca według wskazań czujnika wilgotności, czujnika CO2 czy natychmiastowe przewietrzanie budynku w reakcji na alarm czujnika czadu.

Manipulator jest niezwykle wygodny w obsłudze, a samo menu jest wzorowane na mechanizmach stosowanych w popularnych smartfonach. Komunikaty są podawane w opisowy sposób, dzięki czemu właściwie nie trzeba zaglądać do instrukcji obsługi.

Głównym założeniem sterowania RC7 PREMIUM jest optymalne działanie centrali wentylacyjnej bez potrzeby regulacji ze strony użytkownika.

NAWIGACJA W KILKU JĘZYKACH

Użytkownik może wybrać jeden z trzech języków: polski, angielski lub niemiecki.

WYMIARY MANIPULATORA

Wymiary manipulatora RC7 (wys. x szer. x gł.): 8,5 x 9,5 x 1,5 cm.

STEROWANIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

Sterowanie RC7 PREMIUM jest łatwe i wygodne w obsłudze. Użytkownik może monitorować parametry pracy i zmieniać ustawienia na dotykowym manipulatorze graficznym oraz opcjonalnie w aplikacji mobilnej lub przez komputer.

WENTYLACJA NA ŻĄDANIE

Do central wentylacyjnych można podłączyć różne dodatkowe urządzenia oraz czujniki, które sprawiają, że proces wentylacji może być nie tylko energooszczędny, ale kierowany tam gdzie w danym momencie jest to wymagane.

PLUG & PLAY

Wszystkie centrale wentylacyjne są fabrycznie całkowicie okablowane i posiadają zabudowaną automatykę, projektowaną w zakładzie produkcyjnym firmy PRO-VENT. Produkcja i programowanie automatyki i sterowania na miejscu zapewnia gwarancję fachowej pomocy technicznej dla instalatora oraz użytkownika. Podstawowe tryby pracy i nastaw są wprowadzane fabrycznie, co czyni te urządzenia łatwymi w uruchomieniu.

POZNAJ ZESTAWIENIE WSZYSTKICH FUNKCJI I PORÓWNAJ JE Z INNYMI MOŻLIWOŚCIAMI STEROWANIA

funkcje wspólne dla wszystkich sterowników
różnice między sterownikami

PLIKI DO POBRANIA

Poznaj sterowanie rekuperatorów MISTRAL

Zobacz także