Webmanipulator – zdalne sterowanie rekuperatorem

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń ułatwiających kontrolę rekuperatorów na odległość. Należy do nich na przykład znajdujący się w naszej ofercie Webmanipulator. Aby wybrać tryb pracy i ustawić optymalną wydajność systemu wentylacji, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk na ekranie urządzenia lub w aplikacji mobilnej. Asortyment PRO-VENT obejmuje dedykowane systemy zdalnego sterowania i układy automatyki dla rekuperatorów, które zapewniają możliwość kontroli domowego systemu wentylacji. Sterowanie rekuperatorami z dowolnego miejsca jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą już dziś.

Układy automatyki dla rekuperatorów – zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Sterowanie rekuperacją z dedykowanej centrali lub zdalnie jest łatwe i intuicyjne. W ten sposób można szybko zmienić wydajność pracy systemu, wybrać odpowiedni tryb wietrzenia itd. Specjalna aplikacja mobilna pozwala również sterować oddzielnie przepływem powietrza nawiewanego i wywiewanego, tworzyć własne konfiguracje działania systemu wentylacyjnego i planować pracę rekuperatora na dzień czy tydzień z góry. Możliwe jest także zdalne sterowanie rekuperatorami przez Internet, za pomocą Wi-Fi.

Sterowanie rekuperacją z aplikacji mobilnej – korzyści

Automatyczne sterowanie rekuperacją na odległość przynosi wiele wymiernych korzyści, głównie w zakresie lepszej kontroli i analizy pracy systemu wentylacji. Za ich pomocą użytkownicy mogą m.in.:

  • optymalizować zużycia energii cieplnej i pobieranej przez centralę,
  • wykorzystywać programów tygodniowych do automatyzacji obsługi,
  • sterować czujnikami temperatury.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wygodnym sterowaniem rekuperacją przez internet lub z poziomu aplikacji mobilnej, zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z pełną ofertą PRO-VENT. Mamy wiele nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że kontrola rekuperatorów na odległość nie sprawia problemu. W razie potrzeby nasz doświadczony zespół ekspertów doradzi w wyborze odpowiedniego produktu.

Nasze urządzenia do sterowania zdalnego

Zobacz także

Poznaj sterowanie rekuperatorów MISTRAL