Filtry powietrza

Specjalistyczne filtry powietrza dla systemów rekuperacji zapewniają sprawne działanie systemu wentylacji mechanicznej. Chronią wymiennik ciepła i bezpośrednio dbają o jakość powietrza dostarczanego do domu poprzez odfiltrowanie zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia człowieka. Nie trzeba jednak pamiętać o sprawdzaniu stanu filtru na bieżąco – na manipulatorze wyświetli się stosowny komunikat informujący o konieczności jego wymiany. Aby zamówić nowy system filtracji, wystarczy złożyć zamówienie za pośrednictwem strony Pro-Vent.pl. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wymienne filtry powietrza dla rekuperatorów do każdego modelu rekuperatorów produkcji PRO-VENT.

Filtracja powietrza w rekuperatorach – zalety

Filtracja powietrza w rekuperatorach zapewnia właścicielom domów i mieszkań wiele korzyści. Główne powody, dla których warto zainwestować w wysokiej klasy filtry włókninowe G4 i F7 od PRO-VENT to:

  • bardzo wysoka skuteczność w zatrzymywaniu drobin kurzu, pyłu, pyłków traw i drzew oraz pyłu węglowego, spalin, bakterii, drobnego pyłu (dla filtrów klasy F7),
  • duża powierzchnia filtracyjna,
  • niski opór powietrza, co przekłada się na mniejsze zużycie energii.

Zapraszamy już teraz wszystkich inwestorów do składania zamówień na PRO-VENT.pl. Mamy szeroką ofertę wymiennych filtrów powietrza dla rekuperatorów z dostawą pod wskazany adres. W razie pytań chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a także doradzimy w wyborze optymalnego systemu w zależności od przeznaczenia.

Nasze filtry powietrza do rekuperatorów

Zobacz także

Poznaj wyposażenie dodatkowe do rekuperatorów MISTRAL