Nagrzewnice wtórne, chłodnice

Aby domowa instalacja wentylacyjna była w pełni wydajna niezależnie od pory roku, można zastosować nagrzewnice elektryczne do rekuperatorów i chłodnice wodne do rekuperatorów. Tego rodzaju urządzenia, przeznaczone do współpracy z systemami wentylacji mechanicznej MISTRAL, zapewniają właściwą obróbkę termiczną powietrza. Powinny być odpowiednio dopasowane do systemu centrali, wielkości pomieszczeń itp. Zapraszamy wszystkie firmy do zapoznania się z bogatą ofertą nagrzewnic i chłodnic PRO-VENT.

Chłodnice i nagrzewnice wtórne do rekuperatorów – wysoka jakość powietrza w
domu

Chłodzenie powietrza wtórnego w rekuperatorach sprawdzi się zwłaszcza w sezonie letnim. Pod względem sposobu działania chłodnice przypominają klimatyzatory – urządzenia te pozwalają przetworzyć ciepłe powietrze w zimne, zapewniając komfort podczas upałów. Nagrzewanie powietrza wtórnego w rekuperatorach działa w odwrotny sposób. Po nagrzewnice wodne do rekuperatorów warto więc sięgnąć, jeśli zależy Państwu na zwiększeniu oczekiwanej temperatury powietrza jesienią czy zimą – zwłaszcza w trakcie mrozów.

Systemy chłodzenia i ogrzewania MISTRAL – szeroki wybór produktów w jednym
miejscu

Oferujemy Państwu kompleksowy asortyment urządzeń chłodzących i nagrzewających powietrze. Warto jednak wiedzieć, że zarówno systemy chłodzenia powietrza wtórnego w rekuperatorach, jak i nagrzewnice wodne są dostępne w wariantach różniących się rozmiarami, mocą oraz sposobami kontroli temperatury. Wybór odpowiedniego modelu jest kluczowy dla zapewnienia jak najlepszej wydajności systemu rekuperacji. Nagrzewnice wtórne (na przykład elektryczne PTC) mogą być stosowane z takimi urządzeniami jak:

  • MISTRAL Smart 300–400,
  • MISTRAL Pro 450–1400,
  • MISTRAL Slim 300–1500.

Chłodnice do rekuperatorów są kompatybilne ze wszystkimi modelami rekuperatorów MISTRAL, jednak kluczowy jest wybór komponentu dedykowanemu konkretnemu urządzeniu. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze produktów lub składaniu zamówienia, zapraszamy do kontaktu. Nasz doświadczony zespół ekspertów doradzi w wyborze optymalnego rozwiązania. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę produktów pod wskazany adres, na terenie całego kraju.

Nasze nagrzewnice i chłodnice do rekuperatorów

Zobacz także

Poznaj wyposażenie dodatkowe do rekuperatorów MISTRAL