Rekuperatory z wymiennikiem krzyżowym

Jeśli zależy Państwu na niedrogim rozwiązaniu, które pozwoli zadbać o jakość powietrza w pomieszczeniach i komfort wszystkich domowników lub pracowników, polecamy rekuperator z wymiennikiem krzyżowym. Takie urządzenia są dostępne w ofercie PRO-VENT – polecamy modele stojące MISTRAL oraz płaskie podwieszane MISTRAL P. Poszczególne urządzenia można łączyć w różne konfiguracje w celu spełnienia określonych wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!


Jak działa rekuperator z wymiennikiem krzyżowym?

rekuperatory-z-wymiennikiem-krzyzowym

Wymiennik ciepła krzyżowy przekazuje ciepło z powietrza usuwanego z budynku do świeżego powietrza nawiewanego. Wszystkie centrale MISTRAL mają indywidualnie dobrany wymiennik ciepła, przy projektowaniu którego położono szczególny nacisk na uzyskanie jak największej sprawności temperaturowej oraz niewielkich oporów dla przepływającego powietrza. Unikatowa konstrukcja wymienników PRO-VENT zapewnia najwyższy możliwy dla wymienników krzyżowych stopień odzysku ciepła.

Korzyści płynące ze stosowania rekuperatora krzyżowego

Istnieje kilka niezaprzeczalnych zalet zastosowania rekuperatora krzyżowego do usuwania zużytego powietrza i dostarczania powietrza świeżego o określonych parametrach. Użytkownicy doceniają tę technologię za:

  • niższą cenę w porównaniu z urządzeniami z innymi rodzajami wymiennika ciepła,
  • szeroki zakres wydajności od 300 m3/h do 6000 m3/h,
  • łatwy montaż oraz uruchomienie Plug & Play,
  • niewielką wagę,
  • kompaktowe wymiary.

Już teraz zapraszamy do składania zamówień z dostawą pod wskazany adres. Jako profesjonaliści w branży rekuperacyjnej zapewniamy najwyższy standard obsługi klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi eksperci służą Państwu pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–15.00.


Nasze rekuperatory z wymiennikiem krzyżowym

Zobacz także

Poznaj wszystkie modele rekuperatorów MISTRAL