Firma PRO-VENT SYSTEMY WENTYLACYJNE została laureatem w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości – Lider Dekady 2011 ÷ 2022. Zdaniem respondentów firma PRO-VENT jest najbardziej rozpoznawalną marką w kategorii “Rekuperatory” w kraju. Dodatkowo pięć wygranych edycji programu świadczy o wysokiej jakości urządzeń.

Konsumencki-Lider-Jakosci-2011-2021-Lider-Dekady-medal-pro-vent

Firma PRO-VENT to polski producent urządzeń do wentylacji budynków i oczyszczania powietrza, które przede wszystkim wpływają na znaczną poprawę jakości powietrza i komfortu. O wyróżnieniu marki PRO-VENT zdecydowały głosy respondentów, w ocenie których firma należy do jednej z najlepszych firm na rynku w branży wentylacyjnej. Urządzenia zaś charakteryzuje wysoka jakość, bezawaryjna praca przez wiele lat oraz efektywność. Co więcej, do najczęstszych skojarzeń z marką PRO-VENT należą: naprawdę dobra jakość, profesjonalizm, efektywne działanie czy świetny stosunek jakości do ceny.

Dziesięć edycji programu to blisko 130 tysięcy respondentów!

rekuperator-mistral-z-napisem-dziekujemy-za-zaufanie
baner-zapoznaj-sie-z-nagrodami-i-wyroznienami

DOŚWIADCZENIE I KOMPETENCJE BUDOWANE PRZEZ LATA

W swojej ofercie firma PRO-VENT posiada ponad 50 typów rekuperatorów PRO-VENT MISTRAL. Są to urządzenia energooszczędne, które generują bardzo niskie zużycie energii, czyli dają duże oszczędności użytkownikom. Na wyróżnienie zasługuje również przyjemna estetyka, cicha praca czy szerokie możliwości sterowania.

W odpowiedzi na problem smogu, firma PRO-VENT stworzyła barierę, która nawet w 99,95% oczyszcza napływające do domu powietrze. Elektryczny oczyszczacz powietrza PRO-VENT CLEAN R wyłapuje i neutralizuje związki chemiczne, pyły, bakterie, wirusy (w tym koronawirusy) i alergeny. Zamienia powietrze w rześki powiew dzięki wbudowanej funkcji jonizacji. Dodatkowo, pełna współpraca rekuperatora MISTRAL z elektrofiltrem CLEAN R zabezpiecza budynek przed niekontrolowanym napływem zanieczyszczeń z zewnątrz.

elektrofiltr-cleanr-z-rekuperatorem-mistral-pro-vent

Idealnym uzupełnieniem wentylacji mechanicznej (rekuperacji) jest zastosowanie gruntowego wymiennika ciepła, czyli urządzenia, które wykorzystując energię płytkich warstw gruntu, obniża zapotrzebowanie na ciepło budynku. Dodatkowo, w okresie letnim dostarcza do budynku chłodne powietrze. I to wszystko praktycznie bezkosztowo.