Akcesoria montażowe

Decydując się na instalację systemu rekuperacji, warto pamiętać nie tylko o samym urządzeniu, ale także o niezbędnych akcesoriach montażowych. Instalacja wentylacji z odzyskiem ciepła to inwestycja na lata, dlatego powinna być przeprowadzona z wykorzystaniem wysokiej klasy wyposażenia monterskiego. W ofercie PRO-VENT znajdziecie Państwo oryginalne elementy mocujące do rekuperatorów MISTRAL– w tym:

  • syfony odpływu skroplin,
  • uchwyty ścienne do central,
  • nóżki regulowane,
  • podkładki dystansowe.

Elementy mocujące dostępne w ofercie PRO-VENT to szeroka gama produktów, które są nieocenione podczas instalacji rekuperatorów. Są dostępne w różnych kształtach, i rozmiarach oraz wykonane z różnych materiałów, co pozwala na dobranie ich do potrzeb konkretnego projektu.

Elementy mocujące do rekuperatorów – o czym warto pamiętać?

Podczas instalacji systemu wentylacyjnego z odzyskiem ciepła warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim akcesoria montażowe do rekuperatorów powinny być dobrane do konkretnego modelu urządzenia. Wszystkie elementy mocujące muszą być bowiem idealnie dopasowane, aby system mógł działać stabilnie i wydajnie, a przy tym w pełni bezpiecznie. Kluczowe jest to, aby cała instalacja wykonana została przez doświadczoną firmę instalacyjną.

Zestawy do montażu rekuperatorów na stronie Pro-Vent.pl

Zamówienie na niezbędne akcesoria montażowe do rekuperatorów MISTRAL możecie Państwo składać za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie. Gwarantujemy błyskawiczną dostawą pod wskazany adres. Jako doświadczeni producenci zapewniamy również profesjonalne doradztwo w montażu i wymianie elementów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Dzięki pomocy specjalisty montaż rekuperatora w domu przebiegnie szybko i sprawnie.

Nasze akcesoria montażowe do rekuperatorów

Zobacz także

Poznaj wyposażenie dodatkowe do rekuperatorów MISTRAL