Rekuperacja na terenie województwa małopolskiego to rozwiązanie, po które sięga wielu inwestorów. System wymienia powietrze w pomieszczeniach na świeże i jednocześnie odzyskuje z niego ciepło, co przekłada się na wyższy komfort termiczny oraz energooszczędność. PRO-VENT już od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów hurtowniom oraz firmom montującym systemy wentylacyjne. Małopolska to jeden z wielu regionów w całej Polsce, którego mieszkańcy mogą się cieszyć naszymi urządzeniami o znakomitych parametrach.

rekuperacja-kraków-pro-vent-mistral-wymiennik-przeciwpradowy

KRAKÓW REKUPERACJA OPINIE – CO WARTO WIEDZIEĆ O WENTYLACJI MECHANICZNEJ?

System rekuperacji Kraków cieszy się dużą popularnością głównie ze względu na korzyści, jakie za sobą niesie. Do najważniejszych zalet mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła trzeba zaliczyć:

  • podnoszenie jakości powietrza,
  • lepszą kontrolę nad ruchem powietrza bez konieczności wietrzenia,
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
  • energooszczędność możliwą dzięki odzyskowi ciepła.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność pracy tego systemu, można się zdecydować na gruntowy wymiennik ciepła. Kraków i okoliczne miejscowości to jeden z regionów, gdzie to urządzenie sprawdza się rewelacyjnie. Wymiennik GWC zapewnia komfort i umożliwia minimalizację kosztów eksploatacyjnych.

rekuperacja-kraków
Gruntowy wymiennik ciepła zamontowany pod terenem zielonym obok budynku.

WYBIERZ NIEZAWODNY REKUPERATOR KRAKÓW

Interesuje Cię montaż rekuperacji Kraków?

Na naszej stronie bez trudu wyszukasz sprawdzoną firmę instalacyjną z województwa małopolskiego. Specjaliści dobiorą dla Ciebie odpowiednie urządzenie z naszej oferty, a następnie zajmą się montażem wentylacji oraz rekuperatora. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i doświadczonymi firmami. Uzupełnieniem rekuperacji jest wentylacja antysmogowa. Kraków to jedno z wielu miast w całej Polsce, które zmaga się z problemem silnie zanieczyszczonego powietrza. Taka instalacja skutecznie wyłapuje szkodliwe cząsteczki i wpływa korzystnie na zdrowie oraz samopoczucie domowników.

rekuperacja-kraków-z-tarczą-antysmogową
Filtr antysmogowy CLEAN R zamontowany na kanale wentylacyjnym za rekuperatorem zapewnia najwyższą ochronę.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW MISTRAL