Firma PRO-VENT od 2001 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rekuperatorów, które usuwają z pomieszczeń zużyte powietrze oraz dostarczają świeże i czyste. Jednym z naszych produktów jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Gdańsk. Trójmiasto to jedno z wielu miejsc w kraju i za granicą, do których dostarczamy nasze urządzenia. Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami, firmami wykonawczymi oraz instalacyjnymi zajmującymi się rekuperacją na terenie województwa pomorskiego.

wymiana-powietrza-w-rekuperacja gdańsk

NOWOCZESNA REKUPERACJA – POMORSKIE

Dostarczane przez nas systemy wentylacyjne to urządzenia tworzone z wysokiej jakości materiałów oraz z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W ofercie PRO-VENT można znaleźć następujące systemy wentylacyjne Gdańsk:

rekuperacja-warszawa-rekuperatory-mistral-slim-400

GDAŃSK REKUPERACJA OPINIE

Doskonałe opinie o rekuperacji w Gdańsku sprawiają, że na wentylację mechaniczną decyduje się coraz więcej inwestorów. Sprawdza się ona w różnych budynkach — zarówno tych, które dopiero powstają, jak i poddawanych modernizacji.

SPRAWNY MONTAŻ REKUPERACJI GDAŃSK

Jeśli chcesz wyposażyć swój dom w system rekuperacji Gdańsk, skorzystaj z naszej wyszukiwarki, by znaleźć zaufaną firmę instalatorską z województwa pomorskiego. Fachowcy dobiorą parametry urządzenia do Twoich potrzeb oraz zajmą się wszelkimi pracami monterskimi. Zainstalują wentylację, a następnie rekuperator. Gdańsk to jedno z wielu miast w Polsce, w którym funkcjonują firmy współpracujące z PRO-VENT.

wieloletnia-bezawaryjna-praca-rekuperacja-gdańsk
Płaski podwieszany rekuperator MISTRAL SLIM zajmuje niewiele miejsca dzięki kompaktowej budowie.

CZYSTE POWIETRZE I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

W celu zwiększenia efektywności energetycznej rekuperatora dobierz do niego gruntowy wymiennik ciepła Gdańsk. Zapewnia on optymalną temperaturę o każdej porze roku oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. Warto także zainwestować w rozwiązanie, jakim jest wentylacja antysmogowa. Gdańsk, podobnie jak wiele innych miast w Polsce, walczy bowiem z nadmiernym zanieczyszczeniem powietrza. Zadbaj o to, aby było ono dobrze oczyszczone, zanim trafi do Twojego domu czy biura.

rekuperacja-gdańsk
Filtr antysmogowy PRO-VENT CLEAN R zamontowany na instalacji nawiewnej oczyszcza napływające do budynku powietrze.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW MISTRAL