Firma PRO-VENT specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy rekuperatorów. Tworzone przez nas urządzenia umożliwiają skuteczną wymianę powietrza w budynku, w związku z czym stanowią znakomitą alternatywę dla dużo mniej efektywnej wentylacji grawitacyjnej. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania do hurtowni, firm instalacyjnych oraz wykonawczych zajmujących się rekuperacją na terenie województwa łódzkiego.

budowa-rekuperatora-pro-vent-mistral-rekuperacja-łódź
Rekuperator MISTRAL SMART zamontowany w przestrzeni poddasza.

NOWOCZESNA WENTYLACJA MECHANICZNA Z ODZYSKIEM CIEPŁA ŁÓDŹ I OKOLICE

W naszej ofercie można znaleźć następujące rodzaje rekuperatorów:

  • system rekuperacji Łódź z wymiennikiem entalpicznym — cechujące się skutecznym odzyskiem ciepła i wilgoci, 
  • rekuperacja Łódź z wymiennikiem przeciwprądowym oraz entalpicznym — z najwyższą sprawnością odzysku ciepła i automatycznym bypassem,
  • rekuperator Łódź z wymiennikiem krzyżowym — o wysokiej sprawności, optymalnych parametrach i przystępnej cenie,
  • basenowe systemy wentylacyjne Łódź — przeznaczone do wentylacji i osuszania pływalni oraz innych podobnych obiektów.

Innowacyjne systemy wentylacyjne, w jakie zaopatrujemy wykonawców na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości, wyróżniają się najwyższą jakością wykonania.

rekuperacja-lodz-z-rekuperatorem-mistral-home
Rekuperator MISTRAL HOME zamontowany w garażu.

ŁÓDŹ REKUPERACJA OPINIE I MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Bardzo dobre opinie dotyczące rekuperacji w Łodzi sprawiają, że wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła cieszy się dużą popularnością i jest chętnie wybierana zarówno do nowych, jak i istniejących budynków.

Jak przebiega montaż rekuperacji Łódź? Jeśli chcesz się zdecydować na system rekuperacji w Łodzi, możesz znaleźć zaufanego instalatora, korzystając z wyszukiwarki na naszej stronie. Wybrani specjaliści dobiorą urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb oraz zajmą się montażem instalacji wentylacyjnej i rekuperatora. Łódź to jedno z wielu miast w Polsce, w których działają firmy i hurtownie dystrybuujące nasze produkty.

NIE TYLKO REKUPERACJA ŁÓDZKIE

rekuperacja-łódź
Bezprzeponowy płytowy gruntowy wymiennik ciepła zamontowany na działce obok budynku.

System rekuperacji można dodatkowo rozszerzyć o gruntowy wymiennik ciepła Łódź. Znacząco zwiększa on wydajność energetyczną. Jego główną funkcją jest chłodzenie lub ogrzewanie powietrza, zanim dotrze do rekuperatora. Dzięki dobraniu odpowiedniego urządzenia rekuperacja w łódzkim będzie jeszcze efektywniejsza.

PROFESJONALNA WENTYLACJA ANTYSMOGOWA ŁÓDZKIE

Firma PRO-VENT oferuje także nowoczesny filtr antysmogowy Clean R, który umożliwia filtrację cząstek stałych na poziomie nawet do 99,95%.

Jego stosowanie pozwala zapewnić wysoką jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Jest to polecane rozwiązanie zwłaszcza z uwagi na rosnący poziom zanieczyszczenia. Zapewnij bezpieczeństwo i komfort wszystkim domownikom, wybierając produkty PRO-VENT.

rekuperacja-lodź-z-tarczą-antysmogową
Filtr antysmogowy CLEAN R zamontowany na kanale wentylacyjnym za rekuperatorem zapewnia najwyższą ochronę.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW MISTRAL