Rekuperacja na terenie województwa podkarpackiego to rozwiązanie skierowane do inwestorów, którym zależy na sprawnej wymianie powietrza w budynkach oraz na oszczędności energii. W PRO-VENT już od 2001 roku specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości urządzeń, które następnie dostarczamy do hurtowni, firm instalacyjnych oraz wykonawczych. Jeśli chcesz się zdecydować na montaż rekuperacji Rzeszów lub w okolicznych miejscowościach, wybierz z naszego katalogu sprawdzonych specjalistów zajmujących się instalacją wentylacji. Dobiorą urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb, a następnie przeprowadzą wszelkie prace sprawnie oraz dokładnie.

budowa-rekuperatora-rekuperacja-rzeszow

NOWOCZESNY I SPRAWDZONY SYSTEM REKUPERACJI RZESZÓW

W ofercie PRO-VENT znajdziesz następujące rodzaje rekuperatorów:

  • 1. z wymiennikiem przeciwprądowym i entalpicznym — ze sprawnością na poziomie do 96% oraz automatycznym bypasem,
  • 2. z wymiennikiem entalpicznym — wyróżniające się skutecznym odzyskiem ciepła i wilgoci,
  • 3. z wymiennikiem krzyżowym — o optymalnych parametrach i przystępnej cenie,
  • 4. basenowe — przeznaczone do wentylacji oraz osuszania na przykład pływalni.
rekuperacja-rzeszow-rekuperatory-mistral-slim-400

Rekuperator Rzeszów to urządzenie, które cieszy się dużą popularnością. Wspomniane modele są chętnie wybierane do nowo powstających budynków, a także tych już istniejących.

PRO-VENT, NIEZAWODNE SYSTEMY WENTYLACYJNE RZESZÓW

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Rzeszów może być jeszcze efektywniejsza oraz oszczędniejsza. Wystarczy, że uzupełnisz ją o gruntowy wymiennik ciepła. Rzeszów to jedno z wielu miast w całym kraju, w którym firmy zajmujące się montażem takich systemów chętnie korzystają z naszych produktów. Rekuperacja podkarpackie cieszy się dużą popularnością — głównie ze względu na doskonałe opinie użytkowników.

gwc-geo-natura-dom-zamkniety
Bezprzeponowy płytowy gruntowy wymiennik ciepła PRO-VENT zamontowany częściowo obok budynku, a częściowo pod płytą fundamentową.

RZESZÓW REKUPERACJA OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wentylacja mechaniczna zapewnia przede wszystkim wysoką jakość powietrza. Wpływa tym samym na zwiększenie komfortu osób przebywających w budynku. Pozwala także sterować przepływem powietrza bez konieczności otwierania okien. Dodatkowo znakomicie dopełni ją wentylacja antysmogowa. Rzeszów to jedno z tych miast w Polsce, które zmagają się z dużym problemem zanieczyszczonego powietrza. Rekuperacja z filtrem antysmogowym PRO-VENT pozwoli Ci się z nim skutecznie uporać.

elektrofiltr-cleanr-rekuperacja-rzeszow
Filtr antysmogowy o wysokiej skuteczności nawet do 99,95% zamontowany za rekuperatorem MISTRAL.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW MISTRAL