PRO-VENT działa na rynku od 2001 roku, specjalizując się w produkcji wysokiej jakości rekuperatorów oraz wymienników ciepła. Są to niezawodne urządzenia, które dostarczamy do hurtowni, firm instalacyjnych oraz wykonawczych, skąd następnie trafiają do klientów indywidualnych i firm. Są one nieodłącznym elementem systemu, jakim jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Białystok to jedno z miast, którego mieszkańcy mogą korzystać z naszych jakościowych produktów.

rekuperacja-białystok

NOWOCZESNY SYSTEM REKUPERACJI BIAŁYSTOK

Systemy wentylacyjne Białystok cieszą się dużym uznaniem klientów. Zapewniają przede wszystkim sprawną wymianę powietrza. W efekcie do wnętrz trafia wyłącznie to, które zostało wcześniej oczyszczane z niebezpiecznych substancji. W naszej ofercie znajdziesz następujące modele rekuperatorów:

Sprawdzają się doskonale zarówno w budynkach, które dopiero powstają, jak i tych starszych, poddawanych modernizacji.

PROFESJONALNY MONTAŻ REKUPERACJI BIAŁYSTOK – GDZIE ZNALEŹĆ FACHOWCA?

Za pomocą naszej wyszukiwarki szybko znajdziesz sprawdzone firmy instalatorskie działające w Twojej okolicy. Dobiorą dla Ciebie najlepszy rekuperator Białystok oraz zajmą się montażem wentylacji mechanicznej. Aby zwiększyć jej efektywność energetyczną, możesz się też zdecydować na niezawodny gruntowy wymiennik ciepła. Białystok to miasto, w którym takie połączenie sprawdzi się doskonale.

komfortowa-wentylacja-rekuperacja-białystok
Bezprzeponowy, płytowy gruntowy wymiennik ciepła zamontowany pod terenem zielonym, a częściowo pod budynkiem.

BIAŁYSTOK REKUPERACJA OPINIE KLIENTÓW

Rekuperacja podlaskie cieszy się dużą popularnością. Jest zdecydowanie efektywniejszą alternatywą dla wentylacji grawitacyjnej. Odzysk ciepła pozwala wstępnie nadać odpowiednią temperaturę powietrzu nawiewanemu z zewnątrz. Zapewnia to komfort oraz oszczędność energii. Warto także postawić na rozwiązanie, jakim jest wentylacja antysmogowa. Białystok, jak wiele innych miast w kraju, walczy z problemem zanieczyszczonego powietrza. Filtry wyłapują niebezpieczne substancje i sprawiają, że rekuperacja na terenie województwa podlaskiego jest jeszcze wydajniejsza.

filtr-antysmogowy-clean-r-rekuperacja-białystok
Filtr antysmogowy PRO-VENT CLEAN R o wysokiej skuteczności zamontowany na kanale nawiewnym za rekuperatorem PRO-VENT MISTRAL.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW MISTRAL