PRO-VENT to firma, która działa na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w produkcji instalacji wentylacyjnych, które dostarcza hurtowniom, przedsiębiorstwom instalacyjnym oraz wykonawczym zajmującym się rekuperacją w zachodniopomorskim. Są to wysokiej jakości systemy wyróżniające się niezawodnością oraz efektywnością. Zleć montaż rekuperacji Szczecin jednej ze sprawdzonych firm z naszej listy instalatorów i ciesz się korzyściami, jakie daje wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Szczecin.

pro-vent-medal-doswiadczenie-w-rekuperacji
rekuperacja-szczecin

SZCZECIN REKUPERACJA ONLINE

Systemy wentylacyjne Szczecin są chętnie wybierane przez inwestorów i instalowane zarówno w budynkach, które dopiero powstają, jak i tych już istniejących. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się instalacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, której sercem jest rekuperator. Szczecin to tylko jedno z wielu miast w całej Polsce, którego mieszkańcy mogą się cieszyć najwyższą jakością produktów PRO-VENT.

JAK DZIAŁA SYSTEM REKUPERACJI SZCZECIN?

Obieg powietrza w rekuperatorze odbywa się w następujący sposób:

  • zużyte powietrze trafia do centrali poprzez system kanałów,
  • w wymienniku ciepło jest przekazywane do powietrza nawiewanego z zewnątrz,
  • świeże powietrze zostaje dostarczone kanałem wlotowym do wnętrza urządzenia,
  • powietrze przechodzi przez system filtrów wyłapujących zanieczyszczenia,
  • powietrze zostaje ogrzane w wymienniku ciepła i trafia dalej do pomieszczeń.
rekuperacja-szczecin-z-gwc
Schemat instalacji wentylacji mechanicznej w budynku jednorodzinnym z zastosowanym bezprzeponowym płytowym gruntowym wymiennikiem ciepła.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w Szczecinie to rozwiązanie, które sprawdzi się w domach jednorodzinnych, budynkach wielolokalowych, biurowcach. Jest polecana wszędzie tam, gdzie chce się zapewnić użytkownikom wysokiej jakości powietrze.

PROFESJONALNA REKUPERACJA NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność energetyczną rekuperatora, wybierz gruntowy wymiennik ciepła. Szczecin to jedno z wielu miast w zachodniopomorskim, gdzie znajdziesz firmy specjalizujące się w montażu urządzeń PRO-VENT. Wymiennik GWC zmniejsza zużycie energii, zapewniając jednocześnie komfort wszystkim użytkownikom budynku. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się nie tylko rekuperator Szczecin, ale także wentylacja antysmogowa Szczecin, która zatrzymuje różnego rodzaju zanieczyszczenia i zapewnia najwyższą jakość powietrza.

elektrofiltr-cleanr-rekuperacja-szczecin
Filtr antysmogowy CLEAN R o wysokiej skuteczności nawet do 99,95% zamontowany na kanale nawiewnym za centralą wentylacyjną.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW PRO-VENT MISTRAL