W domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach, szkołach czy innych instytucjach sprawdza się doskonale wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Lublin to jedno z wielu miast w Polsce i Europie, do którego trafiają urządzenia PRO-VENT. Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami, a także firmami instalatorskimi oraz wykonawczymi. Nasze urządzenia powstają z wysokiej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu autorskich technologii. Rekuperacja lubelskie to doskonałe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na dostarczaniu do wnętrz budynków świeżego powietrza o odpowiedniej wilgotności i temperaturze.

wymiana-powietrza-w-rekuperatorach-mistral-rekuperacja-lublin

NOWOCZESNY SYSTEM REKUPERACJI LUBLIN

Montaż rekuperacji Lublin powinien być wykonany przez doświadczoną i zaufaną firmę instalatorską. Znajdziesz ją za pomocą naszej praktycznej wyszukiwarki. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi podmiotami w całej Polsce. Po wybraniu przez Ciebie firmy specjaliści dopasują parametry urządzenia do Twoich potrzeb, a następnie zajmą się montażem urządzeń. Wentylacja i rekuperator Lublin są na wyciągnięcie ręki!

LUBLIN REKUPERACJA OPINIE I KORZYŚCI

Rekuperacja na terenie województwa lubelskiego cieszy się zainteresowaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych inwestorów. Wynika to głównie z korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Wśród najważniejszych zalet trzeba wymienić:

  • oszczędność energii,
  • filtrowanie powietrza,
  • niwelowanie nieprzyjemnych zapachów,
  • usuwanie nadmiaru wilgoci z pomieszczeń.

Jeszcze lepsze efekty daje uzupełnienie systemu rekuperacji o gruntowy wymiennik ciepła. Lublin to jedno z wielu miast w kraju, w którym to rozwiązanie sprawdza się doskonale. Wymiennik GWC zapewnia optymalną temperaturę oraz niższe zużycie energii.

Bezprzeponowy płytowy gruntowy wymiennik ciepła PRO-VENT zamontowany obok budynku, pod terenem zielonym.

SKUTECZNE SYSTEMY WENTYLACYJNE LUBLIN

Aby zapewnić jeszcze lepszą jakość powietrza, postaw na rozwiązanie, jakim jest wentylacja antysmogowa Lublin.Podobnie jak wiele innych miast w Polsce walczy on z problemem związanym z obecnością smogu. Filtry wyłapują niebezpieczne cząsteczki, zapewniając czyste i świeże powietrze we wnętrzach.

filtr-antysmogowy-clean-r-rekuperacja-lublin
Filtr antysmogowy o wysokiej skuteczności zamontowany na kanale nawiewnym za rekuperatorem.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE REKUPERATORÓW PRO-VENT MISTRAL