Logotyp Pro-vent Systemy Wentylacyjne Nagroda Konsumencki Lider Jakości 2018

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
ul. Posiłkowa 4a
47-300 Dąbrówka Górna
gmina/poczta: Krapkowice
woj. opolskie

tel. 77 44 044 98
tel. 77 44 044 96
tel.kom. 666 610 405
tel.kom. 782 176 321
fax. 77 44 044 92
e-mail: info(Zamień tę część adresu na znak @)pro-vent.pl

Po targach w Krakowie (18.09.2006)

20 września 2006

Serdecznie dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy spotkać się w Krakowie w Centrum Targowym CHEMOBUDOWA podczas XXVIII Targów Budownictwa „JESIEŃ 2006”. Dziękujemy za liczny udział w wykładzie na temat gruntowych wymienników ciepła PROVENT-GEO System. Wykład ten spotkał się z dużym zainteresowaniem projektantów, firm budowlanych oraz indywidualnych inwestorów.

Na tych samych targach firma Global-Tech na targach otrzymały GŁÓWNĄ NAGRODĘ – I miejsce za prezentowany: UKŁAD KOMFORTOWEJ WENTYLACJI BUDYNKÓW Z WYSOKOEFEKTYWNYM ODZYSKIEM CIEPŁA Z GRUNTOWEGO WYMIENNIKA CIEPŁA W WERSJI PŁYTOWEJ – PROVENT-GEO System naszej konstrukcji.

Komisja a zarazem zwiedzający bardzo wysoko ocenili krajowe wyroby jakimi są rekuperatory typu Mistral GEO współpracujące z wymiennikami gruntowymi GEO System. Zarówno centrale wentylacyjne jak i wymienniki gruntowe GEO System są zastrzeżone wieloma patentami jako unikatowe rozwiązania.

Firma PRO-VENT będąca największym producentem central wentylacyjnych o wydajnościach do 6000m3/h w Polsce posiada w swojej ofercie ponad 30 typów rekuperatorów. Na rynku pojawiają się coraz częściej importerzy tzw. „Chińszczyzny”, na które to wyroby bardzo uczulamy zainteresowanych. Firmy wprowadzając niepewny produkt na rynek nie liczą się z dużymi kosztami napraw i serwisu, bo przecież obciąży to inwestora. Firmy te mają w swojej ofercie 2 lub 3 typy central wentylacyjnych, które w żadnym przypadku nie są przystosowane do stref klimatycznych występujących w Polsce. Na ten nieciekawy aspekt zwróciła uwagę Komisja konkursowa pod przewodnictwem dr inż. Marty Libura.

Nasza obecność na TARGACH INSTALACJE 2006 była strzałem w 10. Spotkaliśmy się z wieloma instalatorami. Wszyscy żywo interesowali się naszymi centralami Mistral. Duże zainteresowanie budził nasz nowo wprowadzany produkt wymiennik gruntowy. Jego rolą będzie dodatkowa poprawa komfortu powietrza w pomieszczeniach i jeszcze ponadto pozwoli na obniżenie kosztów ogrzewania.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za wizytę na stoisku Pro-Vent Rekuperatory MISTRAL i zapraszamy do bliższej współpracy.

Zobacz także

PRO-VENT – producent rekuperatorów i central wentylacyjnych